Новини для українців всього свту

Friday, Oct. 22, 2021

СБУ руйнує «виборчі піраміди»

Автор:

|

Лютий 21, 2019

|

Рубрика:

СБУ руйнує «виборчі піраміди»

Заступник голови Служби безпеки України (СБУ) Віктор Кононенко розповів про це, у четвер, 21 лютого, на брифінгу. За його словами, злочинну організацію, яка формувала так звану «піраміду», очолює один з народних депутатів України. Прізвища, однак, чиновник не назвав, щоб «щоб не прив’язувати його до жодної політичної сили».

Зараз СБУ спільно з Генпрокуратурою та Державним бюро розслідувань (ДБР) проводить понад 30 обшуків у членів вказаного угруповання. Вже вилучено десятки тисяч доларів США, звітну документацію, розписки про вручення та отримання коштів й інші матеріали, які підтверджують протиправну діяльність.

«У цій піраміді задіяні як громадяни Росії, інших країн, так і України, які брали участь у роботі політичних штабів на території Росії. Ми відпрацьовуємо виключно російський слід… Заявляю, що СБУ і надалі буде вживати всіх заходів, аби заблокувати спроби РФ втрутитися у виборчий процес в Україні», – заявив Віктор Кононенко.

За підрахунками експертів, виявлена «піраміда» повинна була забезпечити голосування 680 тисяч осіб за одного з кандидатів у Президенти на виборах у березні поточного року.

Світлина: брифінг Віктора Кононенка.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply