Новини для українців всього свту

Sunday, Oct. 17, 2021

СБУ розслідує підготовку терактів у Києві

Автор:

|

Березень 09, 2018

|

Рубрика:

СБУ розслідує підготовку терактів у Києві

Під час брифінгу у п’ятницю, 9 березня, голова Служби безпеки України (СБУ) Василь Грицак, повідомив, що під час досудового розслідування отримано «вагомі й достатні докази», які доводять підготовку терористичних актів у Києві.

Ця заява напряму пов’язана із здійсненим напередодні затриманням керівника громадської організації «Офіцерський корпус» Володимира Рубана. Саме його СБУ підозрює у змові з ватажками так званої «ДНР» Олександром Захарченком та Олександром Тимофеєвим. Їх метою, як твердять у спецслужбі, була організація терактів у Києві та замахів на політичних лідерів.

Василь Грицак також оголосив, що у цій справі будуть й інші фігуранти, однак не назвав їхні імена. За словами голови СБУ, Володимир Рубан був «просто виконавчим механізмом у чужих руках», а координація його дій здійснювалася з Росії.

Сам затриманий з приводу знайденої у керованому ним автомобілі значної кількості зброї у п’ятницю заявив, що не знав про її наявність. Володимир Рубан припустив, що став жертвою змови й усі звинувачення заперечує. Наразі суд заарештував його на два місяці без права внесення застави.

Світлина: голова СБУ Василь Грицак.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply