Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 30, 2023

Саудівська втікачка вилетіла до Канади

Автор:

|

Січень 11, 2019

|

Рубрика:

Саудівська втікачка вилетіла до Канади

Влада Таїланду повідомила у п’ятницю, 11 січня, що юна громадянка Саудівської Аравії Рахаф Кунуна, яка відмовилася повернутися на батьківщину і сподівалася отримати притулок в Австралії, вилетіла з Бангкока в Канаду. 18-річна дівчина минулого понеділка відмовилася сісти на авіарейс в Кувейт і забарикадувався в своєму номері в готелі на території аеропорту Бангкока. Вона заявила, що зреклася ісламу. А у Саудівській Аравії за це можуть засудити до страти. Агенція ООН у справах біженців заявила, що вважає Рахаф Кунуна біженцем.

Таїландські імміграційні органи спочатку мали намір повернути її в Кувейт, де дівчину чекають рідні. Однак та заявила, що сім’я вб’є її, якщо вона повернеться на батьківщину. І невідкладно розгорнула кампанію в соціальних мережах, протестуючи проти депортації, яка загрожувала їй, та розповідаючи у своїх відео про те, що відбувається. Ця справа привернула увагу широких кіл громадськості.

Чи отримала Рахаф Кунуна право на притулок у Канаді, наразі не відомо. Офіційного  підтвердження з цього приводу не надходило.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply