Новини для українців всього свту

Tuesday, May. 11, 2021

Саудівська Аравія стала на захист свого принца

Автор:

|

Листопад 20, 2018

|

Рубрика:

Саудівська Аравія стала на захист свого принца

Газета «Al-Sharq al-Awsat» оприлюднила у вівторок, 20 листопада інтерв’ю, у якому міністр закордонних справ країни Адель аль-Джубейр рішуче заперечив твердження Центрального розвідувального управління США (ЦРУ) про те, що замовником вбивства журналіста Джамаля Хашоґджі міг бути наслідний принц Саудівської Аравії Мухаммед бен Салман Аль Сауд.

Нагадаємо, що раніше газета «The Washington Post», повідомила, що ЦРУ після аналізу даних з декількох джерел висловив такі підозри. Одним з фактів названа телефонна розмова, в якій брат саудівського кронпринца Халід бен Сальман вмовляє Джамаля Хашоґджі прийти за документами у консульство Саудівської Аравії в Стамбулі, запевняючи, що там безпечно.

І ось з’явився перший коментар представника саудівської влади з цього приводу. Очільник зовнішньополітичного відомства Адель аль-Джубейр заявив, що офіційний Ер-Ріяд не потерпить будь-яких звинувачень щодо монарха і кронпринца: «Хочу наголосити, що керівництво королівства Саудівська Аравія в особі короля і престолонаслідника становить собою червону лінію. Ми не допустимо спроб до неї доторкнутися, ким би вони не здійснювалися і з якого приводу».

Світлина: наслідний принц Саудівської Аравії Мухаммед бен Салман Аль Сауд.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply