Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 25, 2021

Санкції за застосування хімічної зброї

Автор:

|

Жовтень 15, 2018

|

Рубрика:

Санкції за застосування хімічної зброї

Механізм їх запровадження у понеділок, 15 жовтня, схвалили міністри закордонних справ країн Євросоюзу. Відтепер стане можливим введення штрафних заходів проти осіб та організацій, які причетні до розробки і застосування хімічної зброї в усьому світі, незалежно від їх громадянства і місця знаходження. Йдеться про заморожування активів, заборону на в’їзд в європейські країни, а також на отримання коштів від фізичних та юридичних осіб з ЄС.

Це рішення стало частиною зусиль Євросоюзу у боротьбі з поширенням і застосуванням хімічної зброї, що становить серйозну загрозу міжнародній безпеці. Враховуючи зростання числа нападів із застосуванням такої зброї в різних частинах світу, ЄС таким чином підтверджує свою підтримку міжнародної Конвенції про заборону хімічної зброї.

Ініціатива прийняття такого рішення була висунута Великобританією і Францією після ймовірних хімічних атак у Сирії і Англії. Як відомо, офіційний Лондон звинувачує російське керівництво в організації отруєння колишнього подвійного агента Сергія Скрипаля та його дочки Юлії. За даними британців, замах вчинили агенти російської військової розвідки.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply