Новини для українців всього свту

Thursday, Jul. 7, 2022

Санкції проти Росії не знімати!

Автор:

|

Листопад 18, 2016

|

Рубрика:

Санкції проти Росії не знімати!

1118___03-1

Про це домовилися лідери США, Німеччини, Великої Британії, Франції, Італії та Іспанії 17 листопада у Берліні. У зустрічі взяли участь президент США Барак Обама, канцлер Німеччини Анґела Меркель, прем’єр-міністр Британії Тереза ​​Мей, президент Франції Франсуа Олланд, прем’єр-міністр Іспанії Маріано Рахой і прем’єр-міністр Італії Маттео Ренці. Вони погодилися, що санкції проти Росії повинні зберігатися, поки російська влада не виконає свої зобов’язання щодо вирішення конфлікту в Україні.

Візит Барака Обами до Німеччини відбувається під час його прощального закордонного турне на посаді президента США. Зрозуміло, він хотів би бути певним у спадкоємності політики Білого дому після обрання Дональда Трампа. Адже з його перемогою багато хто пов’язував перспективу поліпшення стосунків Росії та США і можливість зняття санкцій. А це серйозно турбує європейських лідерів.

А що ж Москва? Як зазвичай, робить викляд, що її це не обходить. «Ми неодноразово заявляли, і президент Путін на цьому наголошував, що санкційна тематика – не наше питання. Це не заважає нам вибудовувати і продовжувати діалог з тих питань, які становлять інтерес для Росії», – так прокоментував прес-секретар російського президента Дмитро Пєсков сьогоднішні берлінські перемовини.

На архівній світлині: Барак Обома і Володимир Путін

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply