Новини для українців всього свту

Sunday, Mar. 7, 2021

Саакашвілі вирішив йти зі своєю партією на парламентські вибори

Автор:

|

Червень 08, 2019

|

Рубрика:

Саакашвілі вирішив йти зі своєю партією на парламентські вибори

Партія “Рух нових сил” буде самостійно приймати участь у позачергових парламентських виборах, заявив її лідер, колишній президент Грузії Михеїл Саакашвілі.

“Подивившись знову на цих старих політиків, на ці старі партії, подивившись знову на ці договорняки, на те, що багато хто з них, незалежно від мого особистого ставлення, ще більше підмочили репутацію, ніж у них було навіть півтора роки тому, коли мене захоплювали і висилали, ми прийшли до висновку, що треба йти на вибори самостійно “, – сказав він в відеозверненні, оприлюдненому в суботу в фейсбуці. Саакашвілі додатково пояснив своє рішення тим, що “ми повністю відрізняємося і ідеями, і драйвом, і енергією”.

“Щоб підтримати загальну хвилю, яка прийшла з обранням Володимира Зеленського, щоб генерувати реально великі ідеї, які приведуть до того, що Україна повинна зробити стрибок вперед (…) Ми збираємося зараз в офісі, і разом з вами будемо складати список разом з вами будемо йти на ці вибори, разом з вами, я впевнений, будемо перемагати, якщо добре організуємося “, – звернувся політик до користувачів соцмереж.

Раніше Саакашвілі заявляв, що його партія не зможе взяти участі у позачергових виборах через те, що її зареєстрували на невідому людину. Він закликав політичні сили запропонувати місця в списках своїм однопартійцям. У відповідь мер Києва, лідер партії “Удар” Віталій Кличко запропонував Саакашвілі стати главою його політичної сили. Саакашвілі відмовився від цієї пропозиції.

Як повідомлялося, екс-президент Грузії і колишній одеський губернатор Михеїл Саакашвілі повернувся в Україну 29 травня. Днем раніше президент України Володимир Зеленський повернув Саакашвілі українське громадянство, якого той позбувся в 2017 році за рішенням Петра Порошенка.

Парламентські вибори в Україні заплановані на 21 липня.

About Author

meest-online.com

Comments are closed.

Leave A Reply