Новини для українців всього свту

Sunday, Aug. 7, 2022

Саакашвілі пропонує посадити українських політиків і олігархів

Автор:

|

Березень 24, 2016

|

Рубрика:

Саакашвілі пропонує посадити українських політиків і олігархів

павр

Боротьба з корупцією повинна стати головною метою української влади, вважає голова Одеської обласної держадміністрації Міхеїл Саакашвілі.

Через корупцію Україна не може відбутися як держава, впевнений політик. Сьогодні в країні, на його думку, є два види корупції. Перший – це крадіжка коштів на державних підприємствах (за підрахунками одеського губернатора, це близько 5 мільярдів доларів в рік). Другий – щоденне хабарництво, коли чиновники оббирають пересічних українців за потрібні й непотрібні послуги. На думку М. Саакашвілі, саме другий вид корупції найбільш небезпечний, тому що вбиває віру людей у справедливу державу.

Політик вважає, що для боротьби з корупцією потрібно просто посадити чоловік 20, але не простих смертних, а знакових фігур. Наприклад, Сергія Ківалова, який і сьогодні засідає у Верховній Раді, олігарха Ігоря Коломойського, міністра внутрішніх справ Авакова, але в першу чергу – донбаського олігарха Ріната Ахметова, який є символом української корупції.

Масові репресії в боротьбі з корупцією не потрібні, переконаний М. Саакашвілі, достатньо принципового прикладу. Не допоможе і конфіскація активів корупціонерів – вони все одно більшу частину свого капіталу надійно сховали. А от змусити їх примусово-договірним способом вкладати власні кошти в Україну – цілком можливо.

About Author

news-online

Comments are closed.

Leave A Reply