Новини для українців всього свту

Tuesday, Jan. 25, 2022

Рятувальники у Таїланді нарікають на брак часу

Автор:

|

Липень 06, 2018

|

Рубрика:

Рятувальники у Таїланді нарікають на брак часу

Командир військово-морського підрозділу тайської армії у п’ятницю, 6 липня, повідомив журналістам, що для порятунку дванадцятьох юних футболістів і їх тренера з частково затопленої печери у провінції Чіанграй залишається обмежена кількість часу. Діти можуть і не перечекати закінчення сезону мусонних дощів.

У цій рятувальній операції вже є перша жертва. Загинув водолаз, який постачав киснем заблокованих водою у печері. Він втратив свідомість через брак кисню під час шляху нагору.

Як уже повідомлялося раніше, 12 підлітків віком від 11 до 16 років і їх тренер 23 червня сховалися в печері Кхао Луанг від негоди, але були відрізані від виходу через підтоплення. Фахівці виявили групу в 300-400 метрах від того місця, де вона імовірно знаходилася спочатку. До пошукових робіт залучили міжнародну команду спелеологів. До 1 липня в регіоні практично без перерви тривали мусонні дощі, що суттєво ускладнювало пошуки, 2 липня фахівці частково відкачали воду з печери. За словами рятувальників, школярів і їх тренера відокремлюють від виходу кілька кілометрів.

Світлина Reuters: рятувальна операція триває.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply