Новини для українців всього свту

Friday, Jan. 27, 2023

«Русскій мір» і виклики глобальній безпеці

Автор:

|

Лютий 16, 2018

|

Рубрика:

«Русскій мір» і виклики глобальній безпеці

16 лютого перед відкриттям Мюнхенської безпекової конференції її голова Вольфганг Ішингер наголосив, що конфлікт на Сході України є однією із найбільших загроз для міжнародної безпеки. Насамперед через те, що досі нема визначеної моделі поведінки Заходу щодо Росії.

«Пригадайте Донбас, Крим – Україну. Люди продовжують гинути щодня у цьому конфлікті», – сказав Вольфганг Ішингер. Він також відзначив загрозу для країн НАТО, яку становить конфлікт на Близькому Сході й наголосив, що ці два питання стануть одними з ключових в обговоренні на конференції у Мюнхені.

Цього ж дня на 54-ій Мюнхенській безпековій конференції виступив Президент України Петро Порошенко. Він назвав цей представницький форум доброю платформою для обговорення та дискусії щодо численних викликів глобальній безпеці, аналізу їхніх джерел та наслідків, а також пошуку можливих відповідей. Одним з таких викликів, безперечно, є так званий «русскій мір», який, за висловом Петра Порошенка, «перетворює усе, до чого торкається, у руїни та занепад».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply