Новини для українців всього свту

Monday, May. 16, 2022

Рух України до НАТО став законом

Автор:

|

Червень 08, 2017

|

Рубрика:

Рух України до НАТО став законом

У четвер, 8 червня, Верховна рада України прийняла законопроект, який офіційно закріплює прагнення країни стати членом Північноатлантичного альянсу. За це рішення висловилися 276 з 357 зареєстрованих на той час у залі народних депутатів. Фракція «Опозиційного блоку» в повному складі відмовилась від участі у голосуванні.

У пояснювальній записці до проекту були й такі слова: «Агресія Російської Федерації проти України, анексія частини української території поставила перед українською державою невідкладне завдання щодо реального забезпечення національної безпеки країни». Новий закон вносить зміни до законів України «Про засади внутрішньої і зовнішньої політики» і «Про основи національної безпеки України». Однією з поправок змінено доволі нечітке формулювання про співпрацю України з НАТО з метою досягнення критеріїв, необхідних для набуття членства в цій організації, на конкретне «співпраця з метою набуття членства».

Кремль завжди болісно реагує на заяви української влади про прагнення до Північноатлантичного альянсу. Ось і сьогодні прес-секретар російського президента Дмитро Пєсков заявив: «У Москві традиційно з недовірою і стурбованістю ставляться до процесу розширення НАТО в бік наших кордонів. Вважаємо, що це загрожує нашій безпеці і балансу сил в євразійському регіоні».

Світлина: Збройні Сили України наближаються до стандартів НАТО – українські артилеристи у зоні АТО.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply