Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 3, 2022

РПЦ в Україні – нам вихід!

Автор:

|

Листопад 07, 2018

|

Рубрика:

РПЦ в Україні – нам вихід!

У Києві у середу, 7 листопада, розпочалася дводенна Міжнародна конференція високого рівня «Уроки гібридного десятиліття: що треба знати для успішного руху вперед». Вона відбувається у рамках діяльності платформи Україна – НАТО з вивчення досвіду протидії гібридній війні.

На конференції виступив з промовою Президент України Петро Порошенко. Торкнувшись теми релігії, глава нашої держави дав вичерпну характеристику Російській православній церкві (РПЦ) і закликав її представників повертатися назад в Росію.

«Російська православна церква є елементом російської політичної системи. Хто це сказав? Путін сказав, що Росія тримається на двох стовпах – на РПЦ та на ядерній зброї. Ми маємо висновки з цього робити, бо хіба це нормально, коли в Кремлі збирається рада безпеки Росії під головуванням Путіна з одним питанням на порядку денному – як захистити РПЦ в Україні?», – зазначив Петро Порошенко і додав, – «Вам тут нема що робити. Нема що робити вашій церкві, нема що робити вашим збройним силам, нема що робити вашому озброєнню. Додому, в Росію».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply