Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 30, 2023

РПЦ шантажує інші церкви, аби не визнавали ПЦУ

Автор:

|

Квітень 11, 2019

|

Рубрика:

РПЦ шантажує інші церкви, аби не визнавали ПЦУ

Росія задіяла усі можливі засоби, щоби православні церкви якомога довше не визнавали українську церкву. Про це повідомив Митрополит Київський і всієї України Епіфаній на прес-конференції у Львові, інформує Релігійно-інформаційна служба України.

«Зараз ми добиваємося визнання нашого автокефального статусу. Але, на жаль, з боку російської держави і російської православної церкви бачимо тотальний спротив. На рівні держави і на рівні Церкви ведуться перемовини з іншими православними церквами. Декого лякають, декого спонукають, на інших певною мірою впливають, бо до цього часу РПЦ мала вплив на помісні церкви», – підкреслив Епіфаній. На його думку, спроби заблокувати визнання ПЦУ приречені на поразку.

«Не справившись із завданням, яке було поставлено РФ перед РПЦ: не допустити автокефалії та надання Томосу українській церкві, вони намагаються зараз привнести розкол у світове православ’я. Тобто поділити ту частину православних, які підтримують російську церкву і ту частину, яка підтримує Вселенського Патріарха. Я вірю, що цього розколу не буде. Вже зараз ми бачимо, що думки тих церков, які спершу були негативно налаштовані проти ПЦУ, трансформуються», – зазначив він. Митрополит Епіфаній додав, що усі церкви будуть визнавати ПЦУ, але залишаться такі, які її не визнають. Зокрема, за його словами, це буде РПЦ, яка ніколи не змириться з автокефалією української православної церкви, повідомляє Укрінформ.

About Author

meest-online.com

Comments are closed.

Leave A Reply