Новини для українців всього свту

Thursday, Dec. 9, 2021

Розвідка України викрила російський наклеп

Автор:

|

Серпень 12, 2016

|

Рубрика:

Розвідка України викрила російський наклеп

05_skibitskiy

Як відомо, в окупованому Криму російські силовики затримали кілька осіб і оголосили їх приналежними до української диверсійно-розвідувальної групи (ДРГ), яка начебто готувала теракти. 12 серпня представник Головного управління розвідки міністерства оборони України (ГУР МО) Вадим Скібіцький спростував на брифінгу ці вигадки. Він сказав, що затримані є громадянами України, але не працівниками ГУР МО.

Він також зазначив, що в ГУР проаналізували оприлюднений відеозапис допиту Євгена Панова, який начебто очолював агентурну мережу української розвідки в Криму, і дійшли висновку, що чоловік, найімовірніше, перебував під тиском. Адже він називав прізвища людей, які не є працівниками ГУР МО.

Нагадаємо, 10 серпня Росія звинуватила Україну в підготовці теракту в окупованому Криму. Російська Федеральна служба безпеки (ФСБ) заявила про ліквідацію агентурної мережі української розвідки на півострові. Окрім Євгена Панова, затриманий також Андрій Захтей, громадянство якого не уточнюється. Як з’ясувалося, він родом з Борислава Львівської області, проте останнім часом жив у Євпаторії. У березні 2014 року внесений в базу ресурсу «Миротворець» як учасник антиукраїнських акцій в Криму.

На світлині: представник ГУР МО Вадим Скібіцький.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply