Новини для українців всього свту

Sunday, May. 9, 2021

Розвідка: Росія перекинула в Луганськ 15 танків і 7 вантажівок з боєприпасами

Автор:

|

Квітень 01, 2016

|

Рубрика:

Розвідка: Росія перекинула в Луганськ 15 танків і 7 вантажівок з боєприпасами

main

Російське командування бойовиків проводить ротацію і посилення підрозділів на сході України. Крім цього зафіксовані чергові факти перекидання Росією на окуповані території важкої техніки і боєприпасів. Про це повідомили в Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України.

“В районах населених пунктів Авдіївка та Ясинувата проводиться посилення підрозділів противника. В район Червоного Партизана здійснюється переміщення підрозділів окремого танкового батальйону з Макіївки. У Ясинуватій на території машинобудівного заводу підтверджено зосередження двох мотострілкових рот 11-го окремого мотострілецького полку”, – повідомили в розвідці.

Відомо, що вже найближчим часом бойовики планують активізувати діяльність на Волноваському напрямку. У район Докучаєвська перекинули збірний загін морської піхоти зі складу 810-ї окремої бригади (Севастополь) Берегових військ Чорноморського флоту ЗС РФ і 61-ї окремої бригади морської піхоти (Мурманська область, Росія) Берегових військ Північного флоту ЗС РФ.

Крім цього, у Харцизьк прибув ешелон з військовою технікою (чотири МТ-ЛБ, 10 вантажних автомобілів), пально-мастильні матеріали (120 тонн) і запасні частини для танків (три вагони). До Краснодону – ешелон з пально-мастильними матеріалами (240 тонн). В Луганськ доставлено 15 танків та сім вантажних автомобілів з боєприпасами.

В черговий раз українська сторона передала ОБСЄ інформацію про наявність установок “Град”, артилерійських систем калібром понад 100 мм і танків в районах Горлівки, Макіївки і Молодіжного.

В Авдіївці через загострення ситуації місцеві підрозділи Національної поліції посилили заходи безпеки.

About Author

news-online

Comments are closed.

Leave A Reply