Новини для українців всього свту

Friday, Dec. 2, 2022

Розслідувати таємничу загибель героя АТО!

Автор:

|

Березень 20, 2018

|

Рубрика:

Розслідувати таємничу загибель героя АТО!

Такий заклик пролунав у вівторок, 20 березня, з трибуни Верховної  Ради України. Народні депутати вшанували хвилиною пам’ять 29-річного бойового льотчика Владислава Волошина і звернулися до генерального прокурора Юрія Луценка та міністра внутрішніх справ Арсена Авакова з проханням взяти розслідування цієї справи під свій особистий контроль.

Нагадаємо, що 18 березня виконувач обов’язків директора Миколаївського міжнародного аеропорту Владислав Волошин, який раніше воював на Донбасі, вчинив у себе вдома самогубство. Передсмертної записки не залишив. У пресі оприлюднено частину його листування. З текстів можна зробити висновок, що покійний хотів звільнитися і мав суїцидальні настрої. Одна із співпрацівниць Владислава Волошина розповіла, що на нього тиснули посадовці облдержадміністрації на чолі з губернатором Олексієм Савченком. Інтернет-видання Liga.net, посилаючись на знайомих загиблого, пише, що причиною самогубства могли стали тендерні схеми, які виникли під час ремонту аеропорту. Є й ті, хто не вірить, що він сам заподіяв собі смерть.

Владислав Волошин був пілотом штурмовика Су-25 299-ї Миколаївської бригади тактичної авіації. У серпні 2014 року після удару по російських десантниках під Новокатеринівкою його літак збили. Льотчик катапультувався і приземлився на окупованій території, але зміг вийти до позицій Збройних Сил України. Торік влітку вирішив піти з армії. А згодом почав працювати заступником генерального директора Миколаївського міжнародного аеропорту.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply