Новини для українців всього свту

Sunday, Jun. 13, 2021

Розслідування убивства офіцера розвідки триває

Автор:

|

Вересень 26, 2017

|

Рубрика:

Розслідування убивства офіцера розвідки триває

Нагадаємо, що начальник спеціального резерву Головного управління розвідки Міністерства оборони України полковник Максим Шаповал загинув 27 червня цього року. Автомобіль, у якому він їхав, було підірвано убивцями на перехресті вулиць Солом’янської та Механізаторів у Києві. Про розслідування цієї справи, як і про низку інших, не менш резонансних, правоохоронні органи розповідають вкрай мало. Не виключено, що причина тут банальна – нема чим похвалитися. Журналісти змушені час від часу нагадувати, що громадськість потребує інформації.

26 вересня інтернет-видання «Українська правда» оприлюднило відповідь на свій запит щодо розслідування убивства Максима Шаповала, скерований до Генеральної прокуратури України (ГПУ). . З тексту дізнаємося, що у кримінальному провадженні вже допитано понад 900 свідків, призначено 13 судових експертиз, виконано значний обсяг інших необхідних слідчих і розшукових дій. У підсумку, як написано у відповіді, «встановлені певні суттєві обставини підготовки та вчинення злочину, які дають слідству підстави визначити та сконцентрувати зусилля на дослідженні однієї основної версії». Втім, про підозру ще нікому не повідомлено. Інших подробиць, щоб не зашкодити слідству, наразі не повідомляють. Окрім однієї – «досудове розслідування триває».

Свого часу генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив, що в організації вбивства Максима Шаповала є підстави підозрювати російські спецслужби. За неофіційною інформацією, загиблий офіцер командував глибинною розвідкою і добував докази причетності Росії до війни в Україні.

Світлина: автомобіль Максима Шаповала після вибуху.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply