Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 16, 2021

Розрізняти домагання і спробу позалицятися

Автор:

|

Січень 10, 2018

|

Рубрика:

Розрізняти домагання і спробу позалицятися

До цього закликають 100 відомих жінок, засуджуючи кампанію «ненависті до чоловіків», що розгорнулася після серії секс-скандалів. Про це повідомляють провідні інформаційні агенції світу з посиланням на відкритий лист, оприлюднений у газеті Le Monde. У числі найбільш відомих його підписанток – французька кіно-зірка Катрін Денев.

На думку авторок листа, лише насильство, але не нетактовний флірт є злочином. Галантність не можна вважати чоловічою агресією, відзначають вони. А розгорнута у США кампанія проти сексуальних домагань є новим пуританством. Підвищена увага до злочинів на сексуальному ґрунті переходить до повсюдного цькування. Деякі відомі чоловіки стали жертвами звинувачень в домаганнях, бо були змушені піти у відставку через спроби доторкнутися до чийогось коліна або поцілувати, сказано у листі.

Останнім часом у США розгорілося чимало скандалів, пов’язаних з сексуальними домаганнями. А на початку цього року близько трьох сотень зірок Голлівуду, працівниць кіноіндустрії і телебачення з наміром боротися проти сексуального насильства і дискримінації навіть заснували громадський рух «Time’s Up».

Світлина Reuters: Катрін Денев.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply