Новини для українців всього свту

Sunday, May. 9, 2021

Розпущено нижню палату парламенту Японії

Автор:

|

Вересень 28, 2017

|

Рубрика:

Розпущено нижню палату парламенту Японії

У четвер, 28 вересня, голова палати представників Тадаморі Осима зачитав відповідний указ імператора Японії Акіхіто. Це не стало несподіванкою. Про те, що подібний крок планується, Прем’єр-міністр Японії Сіндзо Абе оголосив ще 25 вересня.

Таким чином, на думку політологів, очільник уряду сподівається заручитися підтримкою виборців для проведення більш жорсткого курсу щодо агресивності Північної Кореї. Втім, критики прем’єра заявляють, що він хоче скористатися розпуском нижньої палати, щоб домогтися переобрання на хвилі зростання популярності в умовах посилення напруженості на Корейському півострові.

У березні правляча Ліберально-демократична партія (ЛДП) внесла до свого статуту зміни, за якими голова партії має право займати свою посаду не два, а три трирічних терміни поспіль. Таким чином, при збереженні підтримки виборців Сіндзо Абе, який очолює партію, може розраховувати на третій термін на посаді глави уряду.

Офіційно повноваження нижньої палати повинні були завершитися у грудні 2018 року. Дата наразі не призначена. Очікується, що нові парламентські вибори можуть відбутися 22 жовтня.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply