Новини для українців всього свту

Saturday, Apr. 17, 2021

Розпочався візит Петра Порошенка до США

Автор:

|

Вересень 25, 2018

|

Рубрика:

Розпочався візит Петра Порошенка до США

Офіційне інтернет-представництво Президента України у вівторок, 25 вересня, повідомило, що глава держави прибув до Нью-Йорка. Основна мета візиту – участь у 73-й сесії Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй (ООН).

У середу, 26 вересня, Петро Порошенко виступить з промовою на засіданні Генсаблеї. Окрім того, візьме участь у Саміті миротворчості ООН і проведе низку двосторонніх зустрічей з лідерами країн світу. Одна з них сьогодні вже відбулася – з Президентом Польщі Анджеєм Дудою. Петро Порошенко поінформував польського колегу про поточну ситуацію в Україні й висловив вдячність за те, що під час недавніх перемовин з Президентом США Дональдом Трампом Анджей Дуда говорив про необхідність встановлення миру в Україні та відновлення її суверенітету в загальновизнаних кордонах, а також про будівництво газогону «Північний потік-2».

У програмі перебування Президента України у Сполучених Штатах, окрім того, значаться зустрічі з представниками американських бізнесових та ділових кіл та з лідерами української громади США.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply