Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 16, 2021

Розпочався суд у справі Романа Сущенка

Автор:

|

Березень 27, 2018

|

Рубрика:

Розпочався суд у справі Романа Сущенка

У вівторок, 27 березня, відбулося перше слухання по суті справи незаконно утримуваного у Росії українського журналіста. Про це написав у мережі Twitter адвокат Марко Фейгін, який захищає Романа Сущенка.

Наступні засідання у Московському міському суді, як і сьогоднішнє, будуть проходити у закритому режимі через гриф «таємно», який стоїть на кримінальній справі. Отож, інформація буде дуже скупою. Наразі Марко Фейгін повідомив, що Роман Сущенко, якого російська влада звинувачу у шпигунстві на користь України, не визнає свою провину в повному обсязі.

Роман Сущенко, працював кореспондентом агенції «Укрінформ» у Франції. Восени 2016-го року він приїхав до Москви з приватною метою. В аеропорту його затримали за підозрою у шпигунстві. У російській Федеральній службі безпеки (ФСБ) твердять, що Роман Сущенко є працівником Міністерства оборони України, а в Москві, начебто, збирав інформацію про російських військових і Росгвардію. Міністерство закордонних справ України назвало цю справу сфальсифікованою.

Наступне судове засідання відбудеться у середу, 28 березня.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply