Новини для українців всього свту

Friday, Oct. 22, 2021

Розпочався страйк німецьких сталеварів

Автор:

|

Лютий 04, 2019

|

Рубрика:

Розпочався страйк німецьких сталеварів

На підприємстві Thyssenkrupp в Дортмунді у понеділок, 4 лютого, на роботу не вийшли 350 працівників. На завтра очікується проведення протестної демонстрації на підприємстві Thyssenkrupp в Бохумі, мітингу робітників перед вхідними воротами заводу Thyssenkrupp в місті Кройцталь-Айхен, а також акція протесту на підприємстві ArcelorMittal в Дуйсбурзі. У наступні тижні страйки сталеварів ймовірно відбудуться у Бремені, Нижній Саксонії та Гессені.

«Робітники розсерджені і обурюються через неготовність роботодавця піти їм назустріч», – заявив регіональний керівник профспілки IG Metall у федеральній землі Північний Рейн-Вестфалія Кнут Гіслер. За його словами, люди готові і далі боротися за виконання своїх вимог, а до наступного раунду переговорів, запланованого на 18 лютого, відбудеться ще багато страйків.

Профспілка IG Metall вимагає підвищити на шість відсотків місячну заробітну платню 72 000 працівників сталеливарної промисловості на північному заході Німеччини, а також схвалити їм виплату додаткової допомоги при відпустці у розмірі 1800 євро (понад $2 тисячі).

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply