Новини для українців всього свту

Tuesday, Jun. 22, 2021

Розпочався саміт лідерів США і Північної Кореї

Автор:

|

Лютий 27, 2019

|

Рубрика:

Розпочався саміт лідерів США і Північної Кореї

У столиці В’єтнаму Ханої у середу, 27 лютого, зустрілися Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп і Голова Державної ради Корейської Народно-Демократичної Республіки (КНДР) Кім Чен Ин. Відбулося це у готелі «Metropole».

Після нетривалого спілкування з пресою керівники двох держав провели 20-хвилинну бесіду віч-на-віч. Потім відбулася ділова вечеря у розширеному форматі в присутності радників і членів делегацій. Основні переговори і прес-конференція після них заплановані на 28 лютого.

Під час спільного виходу до преси господар Білого дому не без пафосу заявив: «Для мене це честь – бути разом з головою Кімом. Честь – разом бути у В’єтнамі, де для нас, в буквальному сенсі цього слова, розкатали червону килимову доріжку». Далі Дональд Трамп охарактеризував північнокорейський економічний потенціал як неймовірний та необмежений, нагадав про перший саміт з Кім Чен Ином вісім місяців тому в Сінгапурі і наголосив: «Сподіваюся, цей буде таким же або ще більш великим у порівнянні з першим».

Очільник Північної Кореї теж висловився оптимістично: «Наші країни спільними зусиллями долають недовіру і проблеми. Упевнений, що саміт принесе реальний результат».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply