Новини для українців всього свту

Sunday, Aug. 14, 2022

Розпочалися перемовини з врегулювання у Сирії

Автор:

|

Січень 23, 2017

|

Рубрика:

Розпочалися перемовини з врегулювання у Сирії

0123___03-2

Майданчик для них надано у столиці Казахстану Астані. Делегації режиму Башара Асада та сирійської збройної опозиції вперше за довгі роки сіли за стіл переговорів, які триватимуть 23 і 24 січня. Опозиційні угруповання представляють аж 14 осіб. Урядову делегацію Сирії очолює представник при ООН Башар Джафарі.

У зустрічі також беруть участь представники Казахстану, Ірану, ООН, США, Туреччини та Росії і спеціальний посланець ООН з проблем Сирії Стаффан де Містура. Делегацію США очолює посол в Астані Джордж Крол. В Астані також перебувають близько 40 консультантів, які не беруть безпосередньої участі в засіданні. Акредитовано 320 зарубіжних і 120 місцевих засобів масової інформації

Учасники заходу зустрілися за круглим столом. Посланці офіційної влади Сирії сидять між делегаціями Ірану і ООН, а опозиціонери – між представниками США і Туреччини. Відкритим для преси був лише початок переговорів, що містив звернення президента Казахстану Нурсултана Назарбаєва і виступ міністра закордонних справ Казахстану.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply