Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 24, 2021

Розмова віч-на-віч без «особливих результатів»

Автор:

|

Серпень 19, 2018

|

Рубрика:

Розмова віч-на-віч без «особливих результатів»

У  неділю, 19 серпня, інформаційні агенції аналізують підсумки перемовин Федерального канцлера Німеччини Анґели Меркель і Президента Росії Володимира Путіна. Хоча справа це не з легких. В аналітиків та експертів надто мало інформації.

Зустріч відбулася напередодні у резиденції для почесних гостей уряду ФРН в Мезеберґу (70 кілометрів від Берліна) і тривала близько трьох з половиною годин. Значною мірою лідери Німеччини і Росії спілкувалися безпосередньо без перекладачів. І за попередньою домовленістю обійшлися без підсумкової прес-конференції.

Володимир Путін запізнився на 30 хвилин. Бо раніше у той сам день він був присутній на весіллі 53-річної міністерки закордонних справ Австрії Карін Кнайсль і 54-річного підприємця Вольфганга Майлінґера.

Відомо, що Анґела Меркель і Володимир Путін чимало уваги надали українським темам. Йдеться про бойові дії на Донбасі та інтереси нашої держави у зв’язку з будівництвом газопроводу «Північний потік-2».

Експерти не вважають, що сторонам вдалося досягти вирішального прориву. Врешті, й Анґела Меркель казала, що це «робоча зустріч», від якої годі було чекати «особливих результатів».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply