Новини для українців всього свту

Saturday, Dec. 4, 2021

Розмова довга, але чи продуктивна?

Автор:

|

Серпень 27, 2016

|

Рубрика:

Розмова довга, але чи продуктивна?

kerry-lavrov

Агенція ТАСС 27 серпня опублікувала коментар міністра закордонних справ Росії Сергія Лаврова про його перемовини з держсекретарем США Джоном Керрі, що відбулися напередодні в Женеві. Переважно усі повідомлення про цю зустріч зосереджується на сирійській проблемі. Однак там говорили і про Україну.

– Цінуємо зацікавленість США, – сказав очільник російського зовнішньополітичного відомства, – нинішньої адміністрації США, щоб допомогти зрушити процес виконання Мінських домовленостей. У нас є два канали, які ми регулярно задіюємо. Вважаємо, що ці канали можуть реально допомогти тим зусиллям, які робляться у «нормандському форматі».

Сформульовано нечітко і розмито. Суто в дусі кремлівської дипломатії. Однак маємо виразну згадку про «нормандський формат», який президент Володимир Путін після «кримської провокації» вже оголосив позбавленим сенсу. Отже, Москва повертається за стіл «четвірки»? Мабуть так. І вже безперечно, що вона прагне потепління в російсько-американських стосунках. Невідомо лише, з якою метою. Чи справді санкції стали нестерпними, чи лише присипляють пильність перед черговим своїм зухвальством?

Женевська зустріч тривала понад 12 годин. Джон Керрі за її підсумками заявив, що перемовини «були довгими, але продуктивними та конструктивними». Хотілося б вірити.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply