Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

Розмова Дональда Трампа з Володимиром Путіним

Автор:

|

Січень 28, 2017

|

Рубрика:

Розмова Дональда Трампа з Володимиром Путіним

У суботу, 28 січня, вперше після свого вступу на посаду, новий президент США провів телефонні перемовини з російським лідером Володимиром Путіним. При розмові у Білому домі, зокрема, були присутні віце-президент США Майк Пенс та радник з національної безпеки Майкл Флінн. Відомо, що президенти говорили близько 40 хвилин.

Жодних коментарів з цього приводу від американської адміністрації наразі не надходило. Тому інформаційні агенції змушені обмежитися повідомленням, що його оприлюднила прес-служба Кремля. Взаємні компліменти співрозмовників ми упускаємо. Поза тим зазначено, що президенти обговорили стан справ на Близькому Сході, а також порушили основні аспекти кризи в Україні.

А загалом ця субота стала для господаря Білого дому «телефонним днем». Анонсовано було п’ять розмов. Перед Володимиром Путіним Дональд Трамп поговорив з канцлером ФРН Анґелою Меркель, прем’єр-міністром Японії Сіндзо Абе і президентом Франції Франсуа Олландом. На пізніше заплановано розмову з австралійським прем’єром Малколм Тернбуллом.

Світлина АР.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply