Новини для українців всього свту

Thursday, Oct. 6, 2022

Росіяни затримують українських рибалок

Автор:

|

Травень 12, 2018

|

Рубрика:

Росіяни затримують українських рибалок

Про пошуки двох мешканців міста Бердянська розповідає у суботу, 12 травня, інтернет-видання «Українська правда». На журналістський запит начальник управління Департаменту консульської служби Міністерства закордонних справ (МЗС) України Василь Кирилич повідомив: «Консул перевіряє інформацію про затримання російськими прикордонниками двох громадян України, які вийшли на катері в Азовське море і не повернулися, та їх можливе тримання у Краснодарському краї».

За наявними даними, 51- та 21-річний чоловіки 10 травня на човні «Амур» вийшли у море з території бази відпочинку «Іскра» Бердянської коси і не повернулися. Дружина одного із зниклих повідомила, що отримала дзвінок від прикордонної служби Росії про затримання її чоловіка і його товариша, які зараз начебто перебувають у місті Єйську Краснодарського краю Російської Федерації.

До слова, 4 травня російські прикордонники затримали українське риболовецьке судно «ЯМК-0041» на заході від мису Тарханкут в анексованому Росією Криму начебто за незаконний промисел камбали.

Світлина: начальник управління Департаменту консульської служби МЗС України Василь Кирилич.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply