Новини для українців всього свту

Friday, May. 20, 2022

Росіяни провокують гуманітарну катастрофу

Автор:

|

Лютий 05, 2017

|

Рубрика:

Росіяни провокують гуманітарну катастрофу

Зведення прес-центру штабу АТО, оприлюднене 5 лютого, інформує, що число здійснених окупантами обстрілів минулої доби знизилося більш, як удвоє порівняно з попередньою. Загалом ворог відкривав вогонь по українських позиціях та мирних містах і селах 51 раз. При цьому один український військовослужбовець отримав поранення.

Однак зменшення ворожої активності аж ніяк не свідчить про появу на супротивній стороні хоч найменших ознак прагнення до миру. Звідти й далі стріляли з танків, бойових машин піхоти (БМП), 120- та 82-міліметрових мінометів, гармат калібру 152 міліметри, установок «Град», не кажучи вже про гранатомети та стрілецьку зброю. Знову вели вогонь снайпери, а в Авдіївську промислову зону вкотре намагалася проникнути штурмова група терористів.

Два дні тому Перший заступник Голови спеціальної моніторингової місії ОБСЄ Александр Хуг запропонував з 8.00 5 лютого запровадити режим «Тиша» у зоні, до якої входять Авдіївка, Ясинувата, Донецький аеропорт-Піски та два райони міста Донецька. Мета – відновити важливі об’єкти життєдіяльності та інфраструктури. Збройні Сили України та українська сторона Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню (СЦКК) надали гарантії безпеки для роботи ремонтників. А російська сторона вранці 5 лютого в односторонньому порядку обмежила кількість працівників і саперів до 10 осіб, у той час, коли їх необхідно принаймні три десятки. Таким чином росіяни свідомо перешкоджають якісному проведенню ремонтних робіт і збільшують загрозу гуманітарної катастрофи.

На світлині: Перший заступник Голови спеціальної моніторингової місії ОБСЄ Александр Хуг.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply