Новини для українців всього свту

Monday, Sep. 26, 2022

Росіяни перекрили Керченську протоку

Автор:

|

Листопад 25, 2018

|

Рубрика:

Росіяни перекрили Керченську протоку

У неділю, 25 листопада, українські броньовані артилерійські катери «Бердянськ» і «Нікополь», а також рейдовий буксир «Яни Капу» здійснювали плановий перехід з порту Одеси в порт Маріуполь Азовського моря. Про цей намір російська сторона були заздалегідь проінформована. Однак, всупереч Конвенції ООН з морського права і договору між Україною і Російською Федерацією про співробітництво у використанні Азовського моря і Керченської протоки, прикордонні кораблі Росії вчинили відверто агресивні дії проти українських кораблів.

Прес-центр командування Військово-Морських Сил України повідомив, що російський прикордонний корабель «Дон» протаранив український буксир, пошкодивши його головний двигун, обшивку та леєрне огородження.

Після цього інциденту російська влада закрила Керченську протоку для проходу цивільних суден. Для цього впоперек фарватеру розвернуто суховантажний корабель. За останньою інформацією у небі над районом перебування українських кораблів з’явилися два російські військові вертольоти Ка-52.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply