Новини для українців всього свту

Sunday, Apr. 11, 2021

Росіянам не дозволили виставляти крадені вина

Автор:

|

Квітень 11, 2017

|

Рубрика:

Росіянам не дозволили виставляти крадені вина

У італійському місті Вероні відбувається міжнародна виставка вина Vanitaly. Так от російські представники розмістили на своєму стенді напої, виготовлені в анексованому Криму, видаючи їх за російську продукцію.

Це зухвале порушення норм міжнародного права і елементарних вимог порядності було помічене практично одразу. Головною дійовою особою тут став учасник виставки Олексій Любецький, який керує проектом просуванням українського експорту. Він одразу ж поставив до відома усі установи, здатні вплинути на ситуацію, включно із знаменитими італійськими карабінерами і українською амбасадою. Усе правильно, бо хіба можна приходити із вкраденими в Україні пляшками на поважну виставку!

Як повідомили у вівторок. 11 квітня, українські інтернет-ресурси, росіян уже змусили прибрати зі стенду вина з анексованого Криму. «Москалів поставили на місце», – написав на своїй сторінці у мережі Facebook Олексій Любецький.

Нагадаємо, у 2014 році Європейський союз ввів санкції проти низки підприємств Криму, а у їх числі названо й 4 виробники алкогольних напоїв.

На світлині з мережі Facebook: Олексій Любецький.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply