Новини для українців всього свту

Friday, Dec. 2, 2022

Росіянам буде складніше потрапити в Україну

Автор:

|

Березень 21, 2018

|

Рубрика:

Росіянам буде складніше потрапити в Україну

Президент Петро Порошенко у середу, 21 березня, підписав Указ, яким увів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони України (РНБО) «Про невідкладні заходи з нейтралізації загроз національній безпеці у сфері міграційної політики». Документ передбачає попередню перевірку підстав для в’їзду в Україну громадянам із «держав міграційного ризику», і передусім це стосується Росії.

Зокрема, Кабінету Міністрів доручено підготувати відповідні зміни до законів України «Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства» та «Про прикордонний контроль». Ними має бути запроваджений механізм попередньої перевірки підстав для в’їзду в Україну іноземців, насамперед громадян Російської Федерації, та осіб без громадянства, які походять із держав міграційного ризику. Передбачено також використання електронного повідомлення про намір відвідати Україну. Окрім того, потрібно чітко  визначити повноваження державних органів щодо здійснення такої перевірки.

Уряду доручено упродовж місяця вирішити, яким чином забезпечити належне функціонування 4-рівневої системи контролю за в’їздом та перебуванням в Україні іноземців та осіб без громадянства.

 

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply