Новини для українців всього свту

Monday, May. 16, 2022

Росія залишається ворожою країною

Автор:

|

Червень 01, 2017

|

Рубрика:

Росія залишається ворожою країною

Таку думку висловили лідери комітету Сенату США у справах банків, житлового будівництва і міського розвитку Майк Крапо і Шеррод Браун, повідомляє 1 червня сайт «Deutsche Welle». Саме тому санкції проти неї слід посилити. Поданий ними законопроект передбачає нові широкі санкції проти таких секторів російської економіки, як гірничовидобувна промисловість, металургія і залізничний транспорт.

До такого кроку запропоновано вдатися через дії Росії в Україні та Сирії, а також у кіберпросторі. У підготовленому сенаторами прес-релізі сказано, що новий документ законодавчо закріпить і підсилить вже чинні антиросійські санкції, введені на підставі указів президента США проти проектів в сфері енергетики та боргового фінансування в ключових секторах російської економіки. Компанія Bloomberg цитує фрагмент тексту прес-релізу, який буде оприлюднено пізніше: «Не зважаючи на вже чинні санкції, Росія залишається ворожою, непокірної державою, яка розгортає свої війська, займається кібернетичним інформаційним шпигунством і використовує економічні важелі, щоб завдати шкоди США і вбити клин між США і їх союзниками».

Як зазначає Bloomberg, цей законопроект свідчить про намір окремих членів Конгресу зірвати спроби адміністрації президента Дональда Трампа шодо можливості поліпшення відносин з Москвою.

Світлина: голова комітету Сенату республіканець Майк Крапо.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply