Новини для українців всього свту

Friday, May. 20, 2022

Росія вже конфліктує і з Азербайджаном

Автор:

|

Травень 17, 2017

|

Рубрика:

Росія вже конфліктує і з Азербайджаном

Офіційний Баку рішуче засуджує заборону Всеросійського азербайджанського конгресу. Ця громадська організація була створена у Росії в 2001 році Володимиром Путіним і тодішнім лідером Азербайджану Гейдаром Алієвим. Однак зараз суд анулював її реєстрацію після позову міністерства юстиції, яке закидає Всеросійському азербайджанському конгресу порушення закону про реєстрацію. А це означає, що зачеплені інтереси понад двох мільйонів азербайджанців, що мешкають у Російській Федерації.

Як повідомляє 17 травня «Радіо Свобода», Міністерство закордонних справ Азербайджану вважає «дискримінаційним» рішення про скасування Всеросійського азербайджанського конгресу. Державний комітет роботи з діаспорою зазначив, що проситиме переглянути це рішення. А голова Всеросійського азербайджанського конгресу Фазіль Гурбанов звернувся до президента Володимира Путіна із проханням втрутитися у цю справу.

У свою чергу, законодавці Азербайджану зазначили, що обговорять це питання. Вчинок російської судової бюрократії чимало азербайджанців сприйняло як особисту образу. Наприклад, депутат парламенту Бахар Мурадова  висловилася так: «Ми знаємо, що в Росії є люди, які не люблять Азербайджан, і це не секрет».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply