Новини для українців всього свту

Friday, Jan. 27, 2023

Росія встановлює заборону на експорт в Україну нафти та нафтопродуктів

Автор:

|

Квітень 18, 2019

|

Рубрика:

Росія встановлює заборону на експорт в Україну нафти та нафтопродуктів
Прем’єр-міністр РФ Дмитро Медведєв

Прем’єр-міністр РФ Дмитро Медведєв повідомив, шо з 1 червня вугілля, нафту і нафтопродукти будуть вивозити в Україну тільки згідно спеціальних дозволів. Крім того, Росія розширить заборони на ввезення деяких українських товарів. «Цей захід торкнеться української продукції машинобудування, легкої промисловості, металообробки, вартість якої за минулий рік склала майже 250 млн доларів», – заявив Медведєв.

Згідно з постановою уряду, серед товарів, які буде заборонено вивозити з України, – папір і картон, предмети одягу і взуття, трубна продукція, сталевий посуд, канати, бульдозери та інше. Медведєв пояснив, що розширення санкцій стало реакцією Москви на «недружні дії» Києва: «Ми змушені свої інтереси захищати і вжити відповідних заходів».

20 березня Україна внесла до списку санкцій 294 компанії і 848 чоловік, які «активно підтримували або сприяли агресивним діям проти України». Серед них – спікер Держдуми В’ячеслав Володін, секретар ради «Єдиної Росії» Андрій Турчак і керівник «Роснефті» Ігор Сєчін.

10 квітня уряд України розширив торгівельні санкції проти Росії, заборонивши ввезення електричної апаратури для пристроїв залізничної автоматики та зв’язку, пружин для вантажних вагонів, формаліну і карбамідо-формальдегідного концентрату, а також скляної тари, включаючи пляшки для харчових продуктів і напоїв. Санкції проти Росії ввели в 2014 році через розв’язування війни на Донбасі і анексію Криму.

About Author

meest-online.com

Comments are closed.

Leave A Reply