Новини для українців всього свту

Saturday, Jul. 24, 2021

Росія розширює антиукраїнські санкції

Автор:

|

Грудень 25, 2018

|

Рубрика:

Росія розширює антиукраїнські санкції

Як стало відомо у вівторок, 25  грудня, російський прем’єр-міністр Дмитро Медведєв підписав постанову про оновлення переліку обмежень щодо українських громадян та компаній. Прес-служба уряду Росії вже оприлюднила цей документ.

Попередній перелік значно доповнено. До нього вписано, як мінімум, ще сім нових компаній і 245 громадян. Зокрема, під російські санкції потрапило об’єднання підприємств оборонно-промислового комплексу України «Укроборонпром», а також «Укрспецекспорт», що займається експортом і імпортом продукції військового і подвійного призначення, державний «Укрексімбанк», акціонерне товариство «Центренерго», страхова група «ТАС».

У числі нових фігурантів списку – мер Одеси Геннадій Труханов і екс-очільник правління телеканалу «Інтер» Єгор Бенкендорф.

Нагадаємо, що цього року на початку листопада Москва ввела обмежувальні заходи економічного характеру щодо 322 громадян і 68 компаній з України. Тепер, після сьогоднішнього розширення, до нього входять 567 фізичних та 75 юридичних осіб.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply