Новини для українців всього свту

Sunday, Jun. 13, 2021

Росія прикриває конфуз на вишколі «Захід-2017»

Автор:

|

Вересень 19, 2017

|

Рубрика:

Росія прикриває конфуз на вишколі «Захід-2017»

Між тим, його 19 вересня згадують ледь не усі інформаційні портали світу, включно з найбільш респектабельними агенціями. Йдеться про те, що напередодні на полігоні «Лузький» під Санкт-Петербургом з вертольота Ка-52 здійснено випадковий пуск ракет класу «повітря-земля». Як твердять, через це зазнали важких травм двоє людей і знищено, як мінімум, два автомобілі.

Нагадаємо, 14 вересня розпочалися спільні російсько-білоруські військові навчання «Захід-2017». Однак деякі ЗМІ чомусь зосередилися винятково на території Білорусі, у той час, як чимала частина вишколу відбувається у самій Росії. І ось її Міністерство оборони, підтверджуючи випадковий пуск ракети з вертольота не по цілі, одразу ж заявляє, що це сталося «в інший період часу». А щодо наслідків, то «отримав пошкодження один з вантажних автомобілів без людей». Це при тому, що на відеозаписі видно людину, біля якої вибухає ракета. Однак про постраждалих чи жертви російське мілітарне відомство нічого не повідомляє.

Два відео з випадковими пострілами ракет з вертольотів, викладені в Інтернеті, вже проаналізували експерти. Вони розгледіли на кадрах КАМАЗ з КУНГом (імовірно, командно-штабну машину). Від авіаудару постраждав також автомобіль «Нива».А ще вказують на присутність двох мікроавтобусів.

Світлини: вгорі – момент вибуху ракети, внизу – мапа вишколу «Захід-2017».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply