Новини для українців всього свту

Monday, May. 16, 2022

Росія постачає неякісний газ

Автор:

|

Червень 23, 2017

|

Рубрика:

Росія постачає неякісний газ

І з цього приводу Польща вже оголосила про вимогу відшкодування. Польський оператор газопроводів, компанія Gaz-System навіть призупинила поставки до польської газотранспортної системи у зв’язку з тим, що газ не відповідає параметрам, визначеним інструкцією з її експлуатації.

23 червня агенція «Укрінформ» цитує ось цю заяву очільника польської нафтогазової компанії PGNiG Пьотра Возняка: «PGNiG змушена буде накласти на «Газпром» штраф у відповідності до контракту». За його словами, якщо Росія й надалі постачатиме неякісний газ, то Польща буде змушена брати ресурс із власних резервуарів на півдні країни. А це, згодом, може вплинути на опалювальний сезон 2017-18 років. Пьотр Возняк також наголосив, що російська сторона не пояснила, чому транспортує неякісний газ.

Цікаво, що польський експерт з енергетичних питань Пьотр Мацьонжек вважає справжньою причиною неякісного російського газу його навмисне розбавлення на території Росії чи Білорусі. На його переконання, це «політичний сигнал» Варшаві з боку Москви перед візитом президента США Дональда Трампа до Польщі 6 липня на саміт «Трьох морів» (Балтика – Адріатика – Чорне море).

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply