Новини для українців всього свту

Friday, Jul. 1, 2022

Росія отруює і на своїй території

Автор:

|

Березень 30, 2018

|

Рубрика:

Росія отруює і на своїй території

У місті Волоколамську Московської області з п’ятниці, 30 березня, введений режим підвищеної готовності. Це означає, що буде посилений моніторинг стану довкілля та підготовлений план евакуації. Вводити режим надзвичайної ситуації наразі не стали. Однак працівники Міністерства  надзвичайних ситуацій почали видавати місцевим мешканцям індивідуальні засоби захисту – маски і респіратори. До цього змушують викиди звалищного газу на сміттєвому полігоні «Ядрово», розташованому неподалік межі міста.

Напередодні понад тисячу людей на мітингу перед адміністрацією Волоколамска вимагали ввести режим надзвичайної ситуації. Активіст Сергій Любимов заявив, що зроблені своїми силами заміри показали перевищення гранично допустимої концентрації сірководню у 87,5 раза.

При цьому школи міста продовжують працювати у звичайному режимі. До навчальних закладів респіратори і маски наразі не надходили. Минулого тижня десятки школярів у Волоколамску звернулися до лікарів за допомогою у зв’язку з погіршенням стану здоров’я. Містяни і медики пов’язують це з виділенням «сміттєвих газів» на звалищі.

Мешканці вимагають закрити полігон побутових відходів, скаржаться на неприємний запах, кілька разів влаштовували мітинги і навіть намагалися перекрити в’їзд у «Ядрово».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply