Новини для українців всього свту

Thursday, Jul. 29, 2021

Росія обмежила імпорт товарів з України

Автор:

|

Грудень 29, 2018

|

Рубрика:

Росія обмежила імпорт товарів з України

Очільник російського уряду Дмитро Медведєв у суботу, 29  грудня, оголосив про це у своєму мікроблозі Twitter і назвав запроваджені обмежувальні заходи відповіддю на розширення Києвом санкцій щодо російських громадян і компаній.

Зокрема, Москва заборонила ввезення широкого переліку продуктів харчування. Наприклад, відтепер з України не пропускатимуть пшениці, алкогольних напоїв, соняшникової олії, шоколаду, низки кондитерських і хлібобулочних виробів. Заборонено також ввезення українських газових турбін. Правда, виняток зробили для цивільних літаків.

Нагадаємо, що 25 грудня Кремль значно розширив перелік антиукраїнських санкцій. В оновлений список тепер входять 567 громадян України і 75 юридичних осіб. Наступного дня Рада національної безпеки і оборони України (РНБО) ухвалила додаткові обмежувальні заходи щодо російських громадян і компаній. Зокрема, санкції введені проти організаторів виборів у так званих «ДНР» і «ЛНР», а також щодо військовослужбовців, суддів і силовиків, причетних до захоплення в полон українських моряків під час відомого Керченського інциденту.

– – – – – – – – – – – – – –

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply