Новини для українців всього свту

Sunday, Aug. 1, 2021

Росія майже в два рази зменшила фінансування ЛНР і ДНР

Автор:

|

Березень 16, 2016

|

Рубрика:

Росія майже в два рази зменшила фінансування ЛНР і ДНР

1

Російська Федерація на 50 відсотків зменшила фінансування бюджетів самопроголошених бандитських республік на Донбасі. Про це під час брифінгу розповів представник Служби безпеки України Олександр Ткачук.

«Як нам відомо, на перші числа березня нинішнього року практичне виконання так званого бюджету Луганської народної республіки складає лише 53 відсотки від запланованого. Точніше, практично половину від того, що вони бажали отримати від Російської Федерації. Якщо розбити по так званим центральним і місцевим бюджетам, то недовиконання «державного бюджету Луганської народної республіки» становитиме 47 відсотків. На місцевому рівні обстановку можна називати критичною», – розповів він.

В той самий час Служба безпеки Української держави відзначила перерахування 500 мільйонів російських рублів «Пенсійному фонду» самопроголошеної Луганській народної республіки, повідомив керуючий апарату голови Служби безпеки України Олександр Ткачук. Він відмітив, що в даний час залишок на рахунках «Пенсійного фонду» Луганської народної республіки становить понад 1 мільярд російських рублів.

About Author

news-online

Comments are closed.

Leave A Reply