Новини для українців всього свту

Sunday, Apr. 18, 2021

Росія хоче «забрити» п’ять тисяч кримчан

Автор:

|

Квітень 04, 2017

|

Рубрика:

Росія хоче «забрити» п’ять тисяч кримчан

Міністерство закордонних справ (МЗС) України на своєму офіційному сайті оприлюднило коментар з приводу намірів здійснити призов на військову службу до російських збройних сил на території тимчасово окупованого Криму та м. Севастополі. Зовнішньополітичне відомство висловлює рішучий протест і нагадує керівництву Росії про Резолюцію ООН від 19 грудня 2016 року «Ситуація з правами людини у Автономній Республіці Крим та місті Севастополь (Україна)», де вказано факт незаконної окупації Росією Кримського півострова.

Зауважимо, що апетити московської вояччини зухвало зростають. Росія має намір цього року призвати в армію з анексованого Криму майже п’ять тисяч молодих людей. Це на тисячу осіб більше, ніж торік. А два роки тому в російську армію «забрили» півтори тисячі  кримських хлопців. І ще одна новація, якщо раніше кримчани служили на території півострова, то цієї весни вперше їх відправлять у різні регіони Росії.

МЗС України вимагає від агресора дотримуватися зобов’язань відповідно до міжнародного гуманітарного права та діяти за механізмами захисту прав людини. Загальнозрозумілою мовою це означає – скасувати призов до російського війська громадян, які тимчасово проживають на окупованій території.

 

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply