Новини для українців всього свту

Thursday, May. 13, 2021

Росія хоче ввести в оману Інтерпол

Автор:

|

Квітень 28, 2017

|

Рубрика:

Росія хоче ввести в оману Інтерпол

28 квітня Міністерство внутрішніх справ України повідомило, що отримано копію звернення правоохоронних органів Росії до Генерального секретаріату Інтерполу із запитом про оголошення у міжнародний розшук колишнього прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка з метою його арешту та подальшої екстрадиції. Втім, цей запит ще не є офіційним оголошенням у міжнародний розшук і підлягає вивченню на предмет відповідності Статуту та Правилам організації.

Офіційний представник російської генпрокуратури Олександр Курінний підтвердив агентству Інтерфакс про намір скерувати в Інтерпол зібрані на Арсенія Яценюка матеріали. На думку слідчих, колишній прем’єр колись воював проти Росії в Чечні. Росія ще в 2015 році звинуватила його в участі в першому збройному конфлікті в Чечні. Тоді твердили, начебто Арсеній Яценюк був членом озброєної банди і брав участь, як мінімум, у двох зіткненнях у місті Грозному – 31 грудня 1994 та в лютому 1995 року, а також у тортурах і розстрілах полонених російських військовослужбовців 7 січня 1995 року.

Залишається лише здогадуватися, з якою метою Кремль затіяв цю пропагандистську акцію і чого сподівається домогтися. Адже Арсеній Яценюк у 1994 і 1995 роках був студентом юридичного факультету Чернівецького університету.

Світлина: соціальні мережі відреагували на російську вигадку іронічними фотомонтажами.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply