Новини для українців всього свту

Tuesday, Jan. 25, 2022

Росія досі не повернула Естонії понад 5% її території

Автор:

|

Травень 10, 2019

|

Рубрика:

Росія досі не повернула Естонії понад 5% її території
Міністр внутрішніх справ Естонії Март Хельме

Російська Федерація досі не повернула Естонії 5,2% її території, заявив міністр внутрішніх справ Естонії Март Хельме. Про це він сказав на прес-конференції, повідомляє Радіо Свобода. За словами Хельме, Москва «не хоче ані повертати цю територію, ані давати компенсацію за неї, ані взагалі обговорювати це питання». Водночас він додав, що Естонія готова чекати вирішення територіальної суперечки так само терпляче, як Японія чекає на вирішення питання Курильських островів.

«Естонія чекатиме на вирішення територіального питання в рамках міжнародного права. Воювати з Росією ми не збираємося», – додав він.

Так міністр прокоментував запитання журналістів щодо майбутнього візиту до Естонії французького політика Марін Ле Пен. Раніше Ле Пен заявляла, що український Крим був приєднаний до Росії «добровільно». Офіційний Париж визнає Крим анексованою територією. Хельме, який також очолює Консервативну народну партію Естонії, не уточнив, про які саме території йдеться. Але російське державне інформаційне агентство «ТАСС» повідомляє з посиланням на дипломатичне джерело, що він міг мати на увазі нині російські місто Івангород і частину Печорського району – нині це частини Псковської і Ленінградської областей Росії.

About Author

meest-online.com

Comments are closed.

Leave A Reply