Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 24, 2022

Росія далі перешкоджає роботі омбудсмена України

Автор:

|

Червень 25, 2018

|

Рубрика:

Росія далі перешкоджає роботі омбудсмена України

Як повідомляє у понеділок, 25 червня, уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова на своїй facebook-сторінці, їй відмовили у відеозв’язку з українським режисером Олегом Синцовим, який перебуває у російській тюрмі. Не надали навіть його актуальної фотографії. Раніше Людмилу Денісову не допустили в колонію, щоб побачитися з ним.

Омбудсмен України зазначає, що про Олега Сенцова та ще одного ув’язненого українця Володимира Балуха, які оголосили голодування, надходить суперечлива інформація. Тим часом російська сторона постійно переконує світ, що з ними все гаразд, хоча адвокати обох твердять протилежне.

«Все це викликає велике занепокоєння і недовіру! – заявляє Людмила Денісова. – Я маю на власні очі побачити Олега Сенцова та Володимира Балуха, які продовжують голодування. Маю зустрітися із Олександром Кольченком, Станіславом Клихом, Романом Сущенком… Вимагаю від Росії терміново надати мені допуск до українських політв’язнів!»

Нагадаємо, що 9 червня президенти України і Росії телефоном домовилися, що уповноважені з прав людини найближчим часом відвідають ув’язнених на території двох країн, проте візити досі не відбулися з вини російської сторони.

Світлина: Людмила Денісова.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply