Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 16, 2021

Росія була готова збити пасажирський літак

Автор:

|

Березень 12, 2018

|

Рубрика:

Росія була готова збити пасажирський літак

У понеділок, 12 березня, українська версія інтернет-видання ВВС повідомляє, що у 2014 році Володимир Путін дав наказ збити турецький пасажирський літак, що прямував з Харкова до Стамбула. Про це російський президент сам розповів у щойно оприлюдненому документальному фільмі «Путін».

Інцидент стався напередодні відкриття Олімпійських ігор у Сочі в лютому 2014 року. Тоді пілоти літака Boeing 737-800 турецької авіакомпанії Pegasus Airlines повідомили про пасажира, який заявив, що у нього є бомба і вимагав повертати літак на Сочі. Далі, як можна зрозуміти з тексту, у Росії вдалися до арифметики: на борту було 110 пасажирів, а на стадіоні зібралося понад 40 000 осіб. Хоча незрозуміло звідки взялася підозра, що літак буде скеровано саме на стадіон? Ось слова самого Володимира Путіна: «Мені доповіли – літак, який летить з України до Стамбула захопили, викрадачі вимагають посадки у Сочі». Працівники спецслужб при цьому повідомили своєму президентові, що в таких надзвичайних ситуаціях екстрений план вимагає збити літак, і почули у відповідь – «дійте відповідно до плану».

У небо вже підняли російську бойову авіацію. На щастя, вчасно з’ясувалося, що небезпечний пасажир насправді просто п’яний і жодної бомби не має. Літак щасливо долетів до Стамбула.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply