Новини для українців всього свту

Friday, Jan. 27, 2023

Російський вітрильник не впустили в Естонію через невизнання анексії Криму

Автор:

|

Квітень 11, 2019

|

Рубрика:

Російський вітрильник не впустили в Естонію через невизнання анексії Криму

Естонія заборонила вхід у свої територіальні води російському вітрильнику “Седов”, оскільки на його борту знаходяться курсанти Керченського державного морського технологічного університету, розташованого в окупованому Росією Криму. Про це йдеться в коментарі, наданому порталу ERR МЗС Естонії, повідомляє Укрінформ.

“Навчальне судно “Седов” не отримало дозволу на вхід у територіальні води Естонії, оскільки, за нашими даними, на його борту знаходяться курсанти Керченського державного морського технологічного університету з окупованого Криму”, – йдеться в коментарі. “Естонія не визнає анексію Криму і, за нашою оцінкою, видача дозволу навчальному судну суперечила б політиці невизнання анексії Криму”, – додали в міністерстві. Захід “Седова” в естонські води був запланований на 13-14 квітня – за кілька днів до майбутнього візиту президента Естонії Керсті Кальюлайд до Москви. Про невидачу вітрильнику відповідного дозволу стало відомо в середу. Посольство Росії в Таллінні вже назвало цю заборону “недружнім актом”.

 У середині березня 2019 року Департамент зовнішньої розвідки Естонії в своїй щорічній доповіді зазначив, що цивільні судна з Росії все частіше виконують завдання російської розвідки. Крім того, за оцінкою департаменту, цивільні судна, в тому числі великі вітрильники, займаються пропагандистською діяльністю.

About Author

meest-online.com

Comments are closed.

Leave A Reply