Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

Російський суд продовжив арешт Романові Сущенку

Автор:

|

Січень 25, 2017

|

Рубрика:

Російський суд продовжив арешт Романові Сущенку

Інформаційні агенції України 25 січня повідомляють про чергове свавілля кремлівської «Феміди». Лефортовський районний суд Москви продовжив до 30 квітня термін утримання під вартою для незаконно заарештованого українського журналіста.

«Зі мною все добре, почуваю себе нормально, все буде добре. Я вас люблю», – ці слова Роман встиг промовити перед відкриттям засідання. Він також подякував своїй сім’ї, колективу агенції «Укрінформ» та всім небайдужим людям за підтримку. Як справжній патріот, що й у російській в’язниці душею і серцем перебуває на Батьківщині, наголосив: «Співвітчизникам хотів би побажати єдності і уникати ненависті».

На суд прийшов консул України Геннадій Брескаленко й офіційно передав лист, яким наше посольство висловлює готовність, у разі переведення Романа Сущенка під домашній арешт, розмістити його у своєму гостьовому будинку. Втім, засідання провели у закритому режимі. Журналістів допустили у залу лише двічі – при відкритті і на сам кінець.

Нагадаємо, що 30 вересня Федеральна служба безпеки (ФСБ) Росії затримала власного кореспондента агенції «Укрінформ» у Парижі Романа Сущенка. Його безпідставно назвали офіцером Головного управління розвідки Міноборони України і звинуватили у шпигунстві.

На світлині агенції УНІАН: Роман Сущенко в російському суді.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply