Новини для українців всього свту

Thursday, Jul. 7, 2022

Російський слід в українському небі

Автор:

|

Листопад 12, 2016

|

Рубрика:

Російський слід в українському небі

1112___01-2

Прес-центр штабу АТО оприлюднив чергове зведення про ситуацію у зоні бойових дій на Донбасі. Вона значною мірою залишається незмінною. Тобто, складною та напружено. Загалом минулої доби зафіксовано 36 обстрілів.

Ворог і надалі зосередив свої провокаційні зусилля на Маріупольському напрямку. І цього разу бойовики знову цинічно порушили Мінські угоди і застосували міномети.  На Луганському напрямку  терористи гатили по Новозванівці з самохідної артилерійської установки. На Донецькому – з мінометів обстріляли Авдіївку, Луганське та Троїцьке.

На facebook-сторінці прес-центру штабу АТО також вміщено інформацію з незаперечними доказами участі збройних сил Росії у військовому конфлікті на сході України. Неподалік населеного пункту Мелекіне, Першотравневого району Донеччини українські військовики знешкодили російський безпілотний літальний пристрій типу «Орлан-10» (бортовий № 10332). Вже проаналізовано інформацію, що міститься на флеш-накопичувачі літачка-шпигуна. Як з’ясувалося, окупанти не менше чотирьох разів використовували його для аеророзвідки українських позицій у зоні Маріуполя. Виявлено більше як пів тисячі фотознімків. Запускали безпілотник з російської території.

1112___01-1

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply