Новини для українців всього свту

Monday, May. 16, 2022

Російський слід у замаху на подружжя добровольців

Автор:

|

Червень 02, 2017

|

Рубрика:

Російський слід у замаху на подружжя добровольців

Як стало відомо 2 червня по обіді, українська Національна поліція почала допитувати пораненого зловмисника, який учора у Києві намагався застрелити Адама Осмаєва, але був зупинений його дружиною Аміною Окуєвою. А ближче до вечора низка засобів масової інформації повідомила, що встановлено особу кілера.

Як твердить сайт «Цензор.НЕТ», чоловік, що представився подружжю як французький журналіст Алекс Вернер і мав паспорт громадянина України на ім’я Олександра Дакара, насправді є громадянином Російської Федерації Артуром Денісултановим. Він – уродженець Чечні, широко відомий в кримінальних колах Санкт-Петербурга під іншими іменами і прізвиськами. Неодноразово міняв паспорти і документи шляхом шлюбів, був фігурантом низки кримінальних справ і процесів. Артур Денісултанов, начебто, і в Україні також легалізувався шляхом шлюбу з громадянкою держави.

«Еспресо.TV» уточнює особу нападника, називаючи його Артур Денісултанов-Курмакаєв на прізвисько «Дінго». Видання пише, що він убив колишнього охоронця Рамзана Кадирова Умара Ісраїлова, який просив політичного притулку у Відні.

Правоохоронні органи наразі цієї інформації не підтвердили. Натомість пролунала заява, що особу вбивці буде встановлено законним шляхом.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply